Уточнити цiну
Залиште свій номер телефону, і ми зв'яжемося з вами!
Або зателефонуйте нам
38 063 111 02 24
Блог

У Київському районі Одеси відкрилася клініка сімейної медицини INEO

Новини
Відділення клініки INEO - найбільш швидкозростаючою одеської медичної мережі - відкрилося на вулиці Корольова, 75/1. Це вже четверте відділення, перші три розташовані в Суворовському районі Одеси.
З 2018 року клініка працює з Національною службою здоров'я і надає одеситам послуги первинної медичної допомоги на безоплатній основі. За три роки з сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами медичного закладу декларації підписали 10 тисяч пацієнтів. У INEO впевнені - така прихильність одеситів пов'язана з високою якістю послуг і професіоналізмом медичного персоналу.
«У багатьох пацієнтів створюється враження, що сімейний лікар - це просто лікар, який виписує направлення, - зазначає директор і творець сімейної клініки INEO, інфекціоніст з п'ятнадцятирічним стажем Арамік Багдасарян. - Насправді 70-80% патологій, які є у пацієнта, може вирішити сімейний лікар. Так працюють у всьому світі. Тому, коли ми вирішили зробити мережу клінік, ідея була, щоб не перенаправляти до інших лікарів, а допомагати своїми силами. Для цього, звичайно, потрібні максимально якісні фахівці, і саме такі працюють у нас ».
За словами Араміка Багдасаряна, INEO - це альтернатива комунальним установам, які відверто не встигають за розвитком медичних послуг.
«Реформа охорони здоров'я дозволила зробити медичні послуги доступними, - зазначає директор клініки. - Ми надаємо ті ж самі послуги, що і звичні всім комунальні установи, але на сучасному рівні і при цьому перебуваємо неподалік. Ми на рівних конкуруємо з поліклініками, а, як відомо, конкуренція завжди викликає зростання якості ».
У клініках мережі INEO не доведеться довго чекати аудієнції лікаря і пропускати вперед всіх тих, кому «тільки запитати». Документообіг ведеться в електронному вигляді, і пацієнти можуть отримати консультацію в онлайн-чаті.
Як розповідають в INEO, за уважність до кожного пацієнти між собою називають клініку «турботливої».
«Найголовніше - це знайти підхід до пацієнта, - ділиться секретами педіатр Олена Бурлака. - Наприклад, з дітьми потрібно поводитися трохи як дитина, бути з ними на одній хвилі. Тоді лікувальний процес йде легко, а результат швидкий і ефективний, адже для лікаря найголовніше - щоб його пацієнт був здоровий ».
При укладанні декларації пацієнт гарантовано і безкоштовно отримує доступ до послуг сімейного лікаря, педіатра, терапевта, а також до здачі різних аналізів і проходження ЕКГ. Крім послуг первинної медичної допомоги, в клініці приймає лікар-гінеколог, а також можна пройти ультразвукове обстеження. Фахівці INEO використовують сучасне сертифіковане діагностичне та лабораторне обладнання.
«У муніципальних клініках на пацієнта відводиться занадто мало часу, - розповідає акушер-гінеколог з 20-річним стажем Олександр Єрьоменко. - Обладнання часто застаріле або недороге, на якому якісно поставити діагноз значно складніше ».
У планах INEO - подальше збільшення кількості відділень і розширення переліку послуг.
«Найближчим часом ми плануємо відкрити ще кілька відділень в Київському і Малиновському районах, - розповідає керівник клініки. - Трохи пізніше наш сервіс стане доступний і жителям історичного центру. В цьому році ми плануємо укласти договір з Національною службою здоров'я на вторинні послуги. Будемо залучати фахівців вузького профілю. Надалі з'явиться невропатолог, дерматолог, лор і хірург ».
На честь відкриття клініка INEO надає своїм новим клієнтам спеціальні пропозиції і додаткові знижки.
«Ми дбаємо про те, щоб сучасна медицина була доступна кожному, і пишаємося тим, що наші пацієнти довіряють нам, рекомендуючи нас друзям і знайомим, - відзначають в компанії. - Здоров'я - найцінніше, що є у людини. Бережіть себе і будьте здорові! »