Уточнити цiну
Укладіть декларації з лікарем клініки Ineo
Залиште свій номер телефону, і ми зв'яжемося з вами!
Або зателефонуйте нам
38 063 111 02 24

Ультразвукові дослідження (УЗД)

Про діагностику

Якість та точність діагностики є основними факторами у збереженні вашого здоров'я та забезпеченні комфортного життя. Ультразвукова діагностика є важливим інструментом для виявлення різних захворювань та контролю стану органів та тканин. Якщо ви шукаєте найкращий спосіб пройти УЗД всіх органів в Одесі або УЗД для вагітних, ми пропонуємо вам ознайомитися з нашими послугами та цінами.
УЗД у нашій клініці

Як підготуватись до ультразвуку?

Що ми пропонуємо?
Ми є клінікою сімейної медицини Ineo, яка спеціалізується на сучасних методах УЗД-діагностики. Наша команда висококваліфікованих фахівців має глибокий досвід і використовує останні досягнення в галузі медичних технологій для надання найкращої діагностики та лікування в галузі ультразвукового сканування. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, включаючи УЗД органів черевної порожнини, серця, нирок, щитовидної залози та інших.

УЗД для вагітних в Одесі
Наша клініка також надає діагностику УЗД для вагітних жінок в Одесі. Ви хочете переконатися, що ваша майбутня мама та малюк знаходяться у відмінному стані та зробити УЗД? Ми з радістю допоможемо. Наші фахівці використовують передове обладнання для відстеження розвитку плода та контролю здоров'я матері.

Сучасне обладнання та доступні ціни
Ваше здоров'я – наш пріоритет. Ми пропонуємо УЗД з використанням сучасного обладнання, яке допомагає отримати найточніші результати. Незалежно від того, чи ви шукаєте ультразвукову діагностику для вагітних, дітей або дорослих, ми завжди готові надати вам якісну послугу за доступними цінами.

Запис на УЗД в Одесі – зручно та просто
Ми розуміємо, наскільки важливий ваш час. Тому ми пропонуємо зручний онлайн запис на УЗД у нас на сайті. Щоб записатися на ультразвукове обстеження, вам не потрібно витрачати час на телефонний дзвінок або особистий візит – просто залиште запит на нашому сайті і ми вам передзвонимо.

Звертайтесь до професіоналів
Наша мета – допомогти вам зберегти та покращити ваше здоров'я. Ультразвукова діагностика є потужним інструментом, що допомагає виявляти захворювання на ранніх стадіях та контролювати їх лікування. Не відкладайте своє здоров'я на потім, записуйтесь на УЗД в Одесі вже сьогодні та отримайте найкращу діагностику для вашого здоров'я. Наші клініки знаходяться у Суворівському, Київському та Малинівському районах для вашої зручності.
УЗД для вагітних у нашій клініці

Як все відбувається на ультразвуковій діагностиці

Приготування
Перед проведенням УЗД важливо дотримуватись певних інструкцій. Зазвичай це включає обмеження їди та води перед дослідженням, щоб забезпечити кращу видимість органів. Деякі типи УЗД можуть вимагати певної підготовки, яку лікар повідомить вам перед обстеженням.
Обстеження
Під час ехокардіографії ви лягаєте на кушетку. Лікар наносить на шкіру спеціальний гель, що допомагає покращити провідність звукових хвиль. Потім лікар використовує пристрій, що нагадує маленький мікрофон, що рухається вашим тілом.
Результати
Під час руху пристрою по шкірі він відправляє високочастотні звукові хвилі в органи та тканини. Ці хвилі відображаються від внутрішніх структур і повертаються до пристрою, який перетворює їх на зображення на екрані. Лікар може аналізувати ці зображення з метою виявлення аномалій чи патологій.

Исследования проводят врачи:

Цена диагностики УЗИ

Записатися на первинний огляд
Если вы отсылаете эту форму, вы подтверждаете свое согласие с политикой передачи и использования данных на этом сайте