Уточнити цiну
Залиште свій номер телефону, і ми зв'яжемося з вами!
Або зателефонуйте нам
38 063 111 02 24
Блог

Новий лікар-хірург в клініці INEO

Новини
Ласкаво просимо до клініки «INEO» у місті Одеса, де почав працювати хірург Крук Андрій Ігорович. Наш лікар здійснює діагностику, лікування та хірургічні втручання для різних захворювань та травм. Його професійна експертиза охоплює роботу з органами травної системи, м'якими тканинами, серцем, судинами, шкірою, нервовою системою та іншими частинами організму.

Крук Андрій Ігорович має досвід у відділенні ургентного операційного блоку, що дозволяє надавати допомогу цілодобово та проводити невідкладні втручання. Він також володіє практичним досвідом у відділенні інвазивних методів діагностики та лікування.

У 2022 році, Крук Андрій Ігорович був мобілізований до лав ЗСУ через військовий конфлікт. Проте, у 2023 році, через травму, отриману під час служби, він був звільнений з відзнакою та повернувся до своєї роботи у КНП "Одеська обласна клінічна лікарня ООР".

Хірург Крук Андрій Ігорович спеціалізується на таких напрямках: загальна хірургія, невідкладна хірургія, гастрохірургія та проктологія. Серед основних процедур, якими він займається, варто відзначити післяопераційне ведення пацієнтів з грижею живота, жовчнокам'яну хворобу, утворення м'яких тканин, видалення утворень, видалення врослих нігтів, хірургічне лікування гігром сухожилля, пароніхії та геморою, а також введення протистероїдних препаратів у колінний суглоб при остеоартрозі.
Якщо ви шукаєте лікаря-хірурга в Одесі, Крук Андрій Ігорович з радістю прийме вас у клініці №1 за адресою: Одеса, вул. Семена Палія 103-Б., ТЦ "Екватор" (2 поверх).

Звертайтеся до нас і отримайте кваліфіковану медичну допомогу від нашого досвідченого лікаря-хірурга!