Уточнити цiну
Залиште свій номер телефону, і ми зв'яжемося з вами!
Або зателефонуйте нам
38 063 111 02 24
Блог

Як укласти декларацію із сімейним лікарем - детальна інструкція

Статтi
Ще у 2018 року набуло чинності нововведення у сфері охорони здоров'я України, що дозволяє кожному громадянину укласти декларацію з сімейним лікарем на свій вибір, незалежно від місця його реєстрації. Тепер це можливо в будь-якому медичному закладі. Процес оформлення декларації з лікарем може бути здійснено як особисто, під час запису на прийом до бажаного лікаря, так і віддалено, зв'язавшись із ним телефоном. Єдина вимога - надання паспортних даних.
Ви дбаєте про своє здоров'я і хочете отримувати якісну медичну допомогу від сімейного лікаря? У цій статті ми розповімо вам, як записатися до сімейного лікаря та як укласти декларацію з лікарем онлайн, а також відповімо на інші важливі запитання. Ми подбали про те, щоб інформація була актуальною та надійною, тож ви можете бути впевненими в її корисності.

Чому потрібно підписувати декларацію із сімейним лікарем?

Перш ніж дізнатися, як записатися на прийом до сімейного лікаря, давайте розберемося, навіщо взагалі потрібна декларація із сімейним лікарем. В Україні, згідно з реформою Міністерства охорони здоров'я, кожен громадянин має право підписати декларацію з лікарем онлайн, незалежно від місця реєстрації. Це означає, що ви можете обрати лікаря, якому довірятимете своє здоров'я.
Декларація із сімейним лікарем дає змогу отримувати медичну допомогу в обраного лікаря на постійній основі. Декларація безстрокова, тому вам не доведеться її переукладати щороку. Крім того, сімейний лікар може надавати вам комплексну допомогу, включно з профілактикою, діагностикою та лікуванням різних захворювань.
Декларація з сімейним лікарем - Одеса | Ineo

Як обрати сімейного лікаря?

Одним із перших кроків на шляху до отримання медичної допомоги від сімейного лікаря є вибір відповідного фахівця. Декларація з лікарем забезпечують всебічну допомогу пацієнтам усіх вікових груп, комбінуючи функції терапевта і педіатра, а також інших фахівців, таких як отоларинголог, офтальмолог, кардіолог та інші.
Коли ви обираєте сімейного лікаря, зверніть увагу на такі речі:
 • Кваліфікація та досвід роботи лікаря.
 • Розташування медичного закладу (у Ineo є кілька клінік у різних районах Одеси, ви можете вибрати найближчу до вас).
 • Робота лікаря у зручний для вас час.
 • Відгуки та рекомендації інших пацієнтів.
 • Як підписати декларацію з лікарем
Тепер, коли ви обрали сімейного лікаря, настав час укласти декларацію з лікарем в Одесі. Існує кілька способів підписати декларацію з лікарем, включно з онлайн-формою та особистим зверненням до поліклініки. Розгляньмо кожен із них докладніше.

Онлайн-форма підписання декларації

Онлайн-форма підписання сімейної декларації є зручним і швидким способом оформлення документа.
Де заповнювати електронну декларацію?
Якщо ви не знаєте як укласти декларацію з лікарем онлайн, дотримуйтесь цієї інструкції:
 • Відвідайте офіційний сайт обраного медичного закладу Ineo
 • Заповніть необхідні поля в онлайн-формі укладення декларації
 • Підтвердіть свою особу за допомогою сканів паспорта, ідентифікаційного номера або свідоцтва про народження (якщо декларацію потрібно укласти для вашої дитини)
 • Підтвердіть свої дії та надішліть декларацію на обробку.
Сімейна декларація - підписання в клініці
Якщо ви надаєте перевагу особистому зверненню, ви можете підписати декларацію з лікарем безпосередньо в поліклініці Ineo, що знаходиться найближче до вас за адресою. Для цього виконайте такі дії:
 • Завітайте до поліклініки, де працює обраний лікар.
 • Зверніться до реєстратури та повідомте, що ви хочете підписати декларацію з обраним лікарем.
 • Надайте свої паспортні дані та дані лікаря.
 • Підпишіть декларацію та отримайте підтвердження про її підписання.

Як поміняти сімейного лікаря?

Якщо ви не знаєте як поміняти сімейного лікаря - це можна зробити в кілька простих кроків. Давайте розглянемо як змінити сімейного лікаря детальніше:
 • Виберіть нового сімейного лікаря, з яким ви хочете підписати декларацію (підібрати підходящого вам можна на сторінці Лікарів клініки Ineo);
 • Підпишіть декларацію з новим лікарем, використовуючи один з описаних вище способів (онлайн або офлайн);
 • Отримайте копію вашої декларації з новим лікарем і переконайтеся, що вона зареєстрована у вашій поліклініці.
Заключити декларацію з лікарем онлайн | Ineo

Як перевірити, що декларація підписана з лікарем?

Якщо ви хочете перевірити, що декларація успішно підписана з вашим сімейним лікарем, є кілька способів зробити це:
 • Зверніться до поліклініки, де ви підписували декларацію, і дізнайтеся в реєстратора про статус вашої декларації.
 • Запросити на сайті НСЗУ статус за вашою декларацією.
 • Зв'яжіться з обраним лікарем і дізнайтеся в нього про підписання декларації.

Як дізнатися номер декларації із сімейним лікарем?

Номер декларації із сімейним лікарем є важливою інформацією, яка може знадобитися вам у різних ситуаціях. У нашій клініці номер декларації вказано на самій декларації у верхньому лівому кутку.

Які дослідження та аналізи можна проводити, підписавши декларацію

 • Знижки на вузькопрофільних лікарів: За умови використання послуг вузькопрофільних спеціалістів ви отримаєте знижку до 15%, що дасть змогу заощадити на вартості консультацій та обстежень у фахівців.
 • Знижки на комплексні обстеження: Зацікавлені у збереженні загального здоров'я всієї родини? Оберіть комплексні обстеження, які дадуть змогу виявити потенційні проблеми на ранніх стадіях і сприятимуть збереженню здоров'я. За пакет комплексного обстеження надається знижка до 25%.
 • Медичний супровід: Ви отримуєте доступ до якісної медичної допомоги та фаховий супровід наших лікарів, які дбають про ваше здоров'я та своєчасно реагують на ваші потреби.
 • Комфорт та економія: Пакет "Сімейна декларація" дає можливість ефективно забезпечити медичну допомогу всій сім'ї за зниженою ціною, що дає змогу заощадити ваші сімейні фінанси.

Висновок

Тепер, коли ви знаєте, як записатися на прийом до сімейного лікаря, як підписати декларацію з лікарем онлайн та інші важливі деталі, ви можете бути впевнені у своєму виборі та отримувати якісну медичну допомогу. Не забувайте, що здоров'я - ваш найцінніший актив, тож не соромтесь звертатися по допомогу до свого сімейного лікаря за будь-яких захворювань чи нездужань.