Уточнити цiну
Залиште свій номер телефону, і ми зв'яжемося з вами!
Або зателефонуйте нам
38 063 111 02 24

Консультація кардіолога Одеса

Клініка Ineo надає консультативну та лікувально-діагностичну допомогу при захворюваннях серця і судин. Своєчасне звернення до лікаря допоможе вчасно діагностувати патологію, проведене лікування - зменшити залежність від ліків і поліпшити якість життя.

У більшості випадків на консультацію до кардіолога направляє лікар-терапевт.
Важливо запам'ятати, що профілактика і раннє виявлення проблем допоможуть запобігти серйозним ускладненням.
Коли слід звернутися до кардіолога:
1. Симптоми дискомфорту та болю в грудях: Якщо ви відчуваєте стискаючий або гнітючий біль у ділянці грудей, який може поширюватися на ліве плече, руку або шию, це може бути сигналом серцевого захворювання. Обов'язково зверніться до кардіолога для діагностики та виявлення причин больових відчуттів.
2. Підвищений тиск: Постійне підвищення артеріального тиску може бути ознакою гіпертонії - одного з основних факторів ризику розвитку серцево-судинних захворювань. Кардіолог допоможе визначити причину і призначити необхідне лікування.
3. набряки та задишка: Поява набряків на ногах, а також задишка навіть за невеликого фізичного навантаження може свідчити про порушення в роботі серця. Консультація кардіолога допоможе виявити причину цих симптомів і призначити відповідне лікування.
4. Порушення ритму серця: Якщо ви відчуваєте нерегулярні серцебиття або непритомність, це може бути пов'язано з аритміями. Кардіолог проведе необхідні дослідження та надасть рекомендації щодо лікування або контролю над ритмом серця.
5. Фактори ризику: Якщо у вас є фактори ризику розвитку серцево-судинних захворювань, як-от сімейний анамнез, високий рівень холестерину, цукровий діабет, ожиріння або куріння, регулярні консультації кардіолога допоможуть запобігти розвитку проблем зі здоров'ям серця.

Що ви можете очікувати від послуг кардіолога в Одесі:
Наші лікарі-кардіологи клініки Ineo в Одесі володіють високим професіоналізмом і широким досвідом у сфері діагностики та лікування серцево-судинних захворювань. Вони використовують сучасне обладнання та методи, щоб забезпечити точну діагностику та ефективне лікування.
Під час первинної консультації кардіолог уважно вислухає ваші скарги і проведе ретельний аналіз медичної історії. Для уточнення діагнозу та оцінки стану серця можуть призначатися різні дослідження: ЕКГ, УЗД серця,
Залежно від виявлених проблем, кардіолог запропонує оптимальний план лікування, що включає медикаментозні препарати, рекомендації щодо способу життя, дієти і фізичної активності. Також проводиться контроль за динамікою захворювання і коригування лікування за необхідності.
Пам'ятайте, що регулярні консультації у кардіолога допоможуть підтримувати здоров'я вашого серця і запобігти серйозним ускладненням. Дбайте про своє здоров'я і звертайтеся до кардіолога в Одесі за перших ознак захворювань серця. Вчасно виявлені проблеми та належне лікування допоможуть зберегти ваше серце сильним і здоровим на довгі роки.

Самостійно записатися на прийом до кардіолога доцільно в разі, якщо у вас проявилися такі симптоми:
  • будь-які болі в ділянці серця: колючі, пронизливі, тягнучі, стискаючі, короткочасні та тривалі, локалізовані за грудиною або такі, що віддають у лопатку, шию, зуби або руку;
  • відчуття нестачі повітря, напади слабкості, нудоти та запаморочення;
  • перебої в роботі серця;
  • рідкісний пульс (менше ніж 50 ударів на хвилину);
  • тричі зафіксовано підвищений або низький артеріальний тиск;
  • напади серцебиття, не пов'язані з емоційним і фізичним навантаженням;
  • головні болі та важкість у потилиці, відчуття тиску на очі, що посилюється до кінця дня;
  • набряклість ніг, живота, різке збільшення ваги;
  • задишка, не адекватна фізичному навантаженню або не пов'язана з ним;
  • наявність цукрового діабету, ревматизму, підвищений рівень холестерину і ЛПВЩ за результатами біохімічного аналізу крові.

Своєчасна консультація кардіолога допоможе зміцнити здоров'я, а іноді й зберегти життя. Подбайте про себе - запишіться на прийом кардіолога просто зараз в Одесі в Суворовському, Малиновському районі або на Таїрова.

Январьова Ольга Юріївна

Напрямок: Послуги та консультації