Уточнити цiну
Залиште свій номер телефону, і ми зв'яжемося з вами!
Або зателефонуйте нам
38 063 111 02 24

ЕКГ (електрокардіограма)

Здоров'я – це найцінніший актив, який потребує нашої найбільшої уваги та догляду. Клініки Ineo розуміють, наскільки важливо мати здорове серце, яке забезпечує наше повноцінне життя. Тому не гайте часу на зволікання і звертайтеся до нас вже сьогодні для проходження ЕКГ та переконання у здоров'ї вашого серця.

ЕКГ (електрокардіограма): dажлива iнформація для здоров'я вашого серця
Електрокардіограма (ЕКГ) - це невід'ємна частина кардіологічних досліджень, що надає важливу інформацію про стан серця та його ритму. Цей безболісний та безінвазивний метод діагностики дозволяє виявити різноманітні порушення та аномалії серцевої діяльності. Клініка Ineo занурена в здоров'я своїх пацієнтів, тому з радістю пропонує ЕКГ - цей важливий аналіз для контролю та підтримання вашого серцевого здоров'я.

Що вам розкаже електрокардіограма?
ЕКГ здатна показати декілька видів порушень ритму серцебиття, включаючи брадикардію (занадто повільний ритм), тахікардію (занадто швидкий ритм), екстрасистолію (додаткові непередбачувані скорочення), фібриляцію передсердь (неправильні та хаотичні рухи передсердь). Ці порушення можуть свідчити про недостатню ефективність роботи серця та впливати на ваше здоров'я та добробут.
Крім того, ЕКГ може виявити ішемію міокарда - недостатнє постачання крові до серцевого м'яза. Це може бути спричинено засміченням артерій, яке може призвести до серйозних ускладнень, таких як інфаркт міокарда.
Також, ЕКГ здатна виявити неправильне проведення імпульсів та блокади, що може становити загрозу для здоров'я.

Ми, в клініці Ineo, докладаємо максимум зусиль, щоб забезпечити вам якісну та надійну діагностику. Наші висококваліфіковані фахівці з кардіології нададуть вам всю необхідну інформацію про стан вашого серця та запропонують оптимальний план лікування, якщо будуть виявлені будь-які порушення.

Не гайте часу на своє здоров'я!
Звертайтеся до клінік Ineo вже сьогодні, щоб пройти ЕКГ та переконатися у здоров'ї вашого серця. Ми турбуємося про вас та готові допомогти вам підтримувати міцне та здорове серце на довгі роки!

Напрямок: Інструментальна діагностика