Понеділко Максим Анатолійович
Лікар - фтизіатр та пульмонолог
Максим Анатолійович - лікар-фтизіатр вищої категорії та лікар пульмонолог з 15-річним досвідом роботи за фахом. У 2008 році він розпочав діяльність за фахом фтизіатрії в Херсонському обласному протитуберкульозному диспансері та з 2009 року очолив відділення розповсюджених і генералізованих форм туберкульозу. З 2010 року він працював в Херсонському обласному центрі профілактики та боротьби зі СНІДом, продовжуючи діяльність з діагностики і профілактики туберкульозу у ВІЛ-інфікованих пацієнтів, призначення антиретровірусної терапії, спостереження за пацієнтами з захворюваннями органів дихання.

Максим брав участь у кількох програмах спільно з неурядовими організаціями, спрямованих на зниження ризику трансмісії ВІЛ. Під час професійної діяльності він постійно підвищував рівень кваліфікації на тренінгах та курсах тематичного удосконалення. В якості тренера він брав участь в численних семінарах та тренінгах з навчання персоналу в Херсонській області, переважно з питань ВІЛ-асоційованого туберкульозу, організації ведення пацієнтів з ВІЛ, ВІЛ/туберкульоз, ВІЛ/опортуністичні інфекції.

З 2019 року Максим очолює амбулаторно-поліклінічне відділення Фтизіопульмонологічного медичного центру в Херсонській області. Це відділення спеціал

Записатися на
прийом до фтизіатра
Записатися на
первинний огляд