Уточнити цiну
Залиште свій номер телефону, і ми зв'яжемося з вами!
Або зателефонуйте нам
38 063 111 02 24

Понеділко Максим Анатолійович

Пульманолог
Понеділко Максим Анатолійович – інфекціоніст, пульманолог та лікар-фтизіатр клініки Ineo.

Біографія лікаря-пульмонолога клініки Інео в Одесі:
  • Лікар-фтизіатр вищої категорії та лікар пульмонолог з 15-річним досвідом роботи за фахом.
  • У 2008 році він розпочав діяльність за фахом фтизіатрії в Херсонському обласному протитуберкульозному диспансері
  • З 2009 року очолив відділення розповсюджених і генералізованих форм туберкульозу.
  • З 2010 року він працював в Херсонському обласному центрі профілактики та боротьби зі СНІД-ом, продовжуючи діяльність з діагностики і профілактики туберкульозу у ВІЛ-інфікованих пацієнтів, призначення антиретровірусної терапії, спостереження за пацієнтами зі захворюваннями органів дихання.
  • З 2019 року Максим очолює амбулаторно-поліклінічне відділення Фтизіопульмонологічного медичного центру в Херсонській області.
  • Зараз працює у клініці Інео.

Максим брав участь у кількох програмах спільно з неурядовими організаціями, спрямованих на зниження ризику трансмісії ВІЛ. Під час професійної діяльності він постійно підвищував рівень кваліфікації на тренінгах та курсах тематичного удосконалення. В якості тренера він брав участь в численних семінарах та тренінгах з навчання персоналу в Херсонській області, переважно з питань ВІЛ-асоційованого туберкульозу, організації ведення пацієнтів з ВІЛ, ВІЛ/туберкульоз, ВІЛ/опортуністичні інфекції.

Лікар-пульмонолог займається лікуванням таких захворювань:
Хронічна обструктивна хвороба легень (ХОЗЛ): Це хронічне захворювання, характеризується обмеженням потоку повітря через легені, таке як хронічний бронхіт і емфізем. Пульманологи проводять діагностику, призначають ліки, включаючи бронходилататори та стероїди, та розробляють індивідуальні плани управління для поліпшення функції легень.

Астма: Це хронічне запальне захворювання дихальних шляхів, характеризується спазмом бронхів, підвищеною слизовою реактивністю та збільшеною продукцією слизу. Пульманологи займаються діагностикою, призначенням лікування, включаючи інгалятори з бронходилататорами та кортикостероїдами, та навчають пацієнтів вести активний контроль над симптомами.

Інфекції дихальних шляхів: Це включає запалення дихальних шляхів, такі як гострий та хронічний бронхіт, пневмонія, бронхіальна інфекція та інші. Пульманологи проводять діагностику, призначають антибіотики, муколітики та інші ліки для полегшення симптомів та лікування інфекції.

Дисплазія легень у новонароджених: Пульманологи спеціалізуються на діагностиці та лікуванні різних розладів легеневої системи у новонароджених, включаючи респіраторну дистрес-синдрому (РДС), хронічну легеневу хворобу (ХЛЛ) та бронхопульмональну дисплазію (БПД).

Інші респіраторні захворювання: Це можуть бути збудники алергії, фіброз легень, саркоїдоз, аспіраційна пневмонія, пухлини легень та інші захворювання, що впливають на систему дихання. Пульманологи проводять діагностику, призначають лікування та розробляють індивідуальні плани для кожного пацієнта.

Пульманологи є ключовими фахівцями для діагностики та лікування респіраторних захворювань. Вони проводять обстеження, розробляють індивідуальні плани лікування, включаючи фармакотерапію та нефармакологічні підходи, для полегшення симптомів та покращення якості життя пацієнтів.

У якій клініці Ineo приймає?
Клініка №3 (Одеса, вул. Академіка Корольова, 75/1)