Уточнити цiну
Залиште свій номер телефону, і ми зв'яжемося з вами!
Або зателефонуйте нам
38 063 111 02 24

Луцкер Тетяна Василівна

Педіатр
Луцкер Тетяна Василівна – педіатр клініки Ineo.
Педіатр - це медичний спеціаліст, який спеціалізується на лікуванні та догляді за дітьми від народження до підліткового віку. Роль педіатра полягає у збереженні та підтриманні оптимального здоров'я дитини, а також у виявленні та лікуванні різноманітних захворювань і медичних станів, що впливають на дитину.

Біографія педіатра клініки Інео в Одесі:
  • З 2007 по 2009 рік проходила інтернатуру в міській клінічній інфекційній лікарні, де ж працювала лікарем-інфекціоністом для дітей до 2010 року.
  • У 2022 році пройшла курси спеціалізації з педіатрії.

Педіатр займається лікуванням таких захворювань:
Регулярні огляди та профілактичні медичні дослідження: Педіатри проводять періодичні огляди дитини, вимірюють показники здоров'я (такі як вага, зріст, тиск, пульс), оцінюють фізичний та розумовий розвиток, а також розвиток органів та систем організму.

Лікування загальних захворювань: Педіатри лікують респіраторні інфекції, грип, ГРВІ, вірусні та бактеріальні інфекції, харчові отруєння, шкірні захворювання, шлунково-кишкові захворювання, алергічні реакції, гастроентерологічні проблеми, діабет, порушення щитовидної залози та інші загальні захворювання.

Вакцинація: Педіатри проводять вакцинацію згідно з рекомендаціями вакцинаційних календарів, щоб запобігти розповсюдженню інфекційних захворювань, таких як кашлюк, вітряна віспа, поліомієліт, гепатити, краснуха, коклюш та інші.

Розвиток та поведінкові проблеми: Педіатри виявляють та надають рекомендації щодо розвитку та поведінкових проблем, таких як затримка у розвитку, гіперактивність, проблеми зі сном, емоційна нестабільність та інші.

Здоровий спосіб життя та догляд: Педіатри надають поради щодо здорового способу життя, таких як правильне харчування, фізична активність, гігієна та здоровий сон. Вони також надають рекомендації батькам щодо догляду за дитиною.

Рання виявлення та догляд за хронічними захворюваннями

У якій клініці Ineo приймає?
Клініка №4 (м. Одеса, вул. Космонавтів, 32)

Click to order