Уточнити цiну
Залиште свій номер телефону, і ми зв'яжемося з вами!
Або зателефонуйте нам
38 063 111 02 24

Безкоштовний прийом – невропатолога


Часто виникає потреба в консультації фахівця, але турботи про здоров'я можуть обмежуватися фінансовими можливостями. Клініка Ineo в Одесі відповідальна і віддана пацієнтам, тому ми стали учасником реформи в галузі охорони здоров'я в Україні та разом із НЗСУ запроваджуємо нову послугу для всіх, хто отримав електронне направлення.

Турбота про своє здоров'я – це відповідальний крок до повноцінного та активного життя. Коли виникають проблеми з нервовою системою, як-от головні болі, запаморочення, оніміння, м'язові судоми чи інші неприємні симптоми, слід звернутися до невропатолога. Кваліфікований фахівець проведе діагностику та призначить ефективне лікування.

Досвідчений лікар – невропатолог Марина Петрівна Остапенко
Марина Петрівна Остапенко – висококваліфікований фахівець із досвідом понад 7 років у діагностиці та лікуванні різних неврологічних захворювань. Її професійні навички та широкі знання в медицині дають змогу ефективно допомагати пацієнтам із різноманітними симптомами та станами.
Лікар постійно стежить за останніми досягненнями в медицині, тому її практика базується на сучасних методах діагностики та лікування. Вона цінує кожного пацієнта і прагне забезпечити найбільш якісне та індивідуальне лікування.
Кожен пацієнт, який звернувся до Марини Петрівни Остапенко, може розраховувати на уважне ставлення, професійну діагностику та своєчасне лікування. Для неї важливо не тільки полегшити симптоми, а й допомогти пацієнтам повернутися до активного і здорового життя.

Як отримати безкоштовну консультацію?
Для отримання безоплатної консультації у невропатолога Марини Петрівни Остапенко, достатньо записатися на прийом в одну з клінік:
  1. Клініка №1
Вул. Семена Палія, 103Б, ТЦ "Екватор" 2 поверх, (048) 737 70 20
  1. Клініка № 5, вул. Космонавтів, 32, (048) 737 70 20

Тепер кожен житель Одеси має можливість отримати професійну медичну допомогу невропатолога абсолютно безкоштовно. Турбота про здоров'я стала більш доступною

Марина Петрівна Остапенко

Напрямок: Безкоштовний прийом